Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Powakacyjna edycja kursu doskonalącego pt. Zastosowanie Excela w Logistyce - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Powakacyjna edycja kursu doskonalącego pt. Zastosowanie Excela w Logistyce

Przemysław Dziekan
13.09.2021

W dniach 06-10.09.2021 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej, w słonecznej wrześniowej aurze, przeprowadzono piątą i ostatnią w tym roku edycję kursu doskonalącego „Zastosowanie Excela w logistyce”. Kurs był adresowany do funkcjonariuszy i pracowników realizujących zadania w pionie logistycznym Straży Granicznej, wymagające wsparcia przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych. W przedsięwzięciu uczestniczyło 14 funkcjonariuszy i pracowników Morskiego, Nadwiślańskiego, Karpackiego i Nadodrzańskiego Oddziału SG, Komendy Głównej SG oraz Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej.

Podczas tygodniowego pobytu w COSSG w Koszalinie uczestnicy kursu doskonalili umiejętności związane z tworzeniem arkuszy kalkulacyjnych w zakresie wykonywania prostych i zaawansowanych obliczeń z wykorzystaniem wbudowanych funkcji arkuszy, funkcji zagnieżdżonych oraz zaawansowanych formuł obliczeniowych. W czasie szkolenia realizowane były również zadania z zakresu analizy danych: sortowania, filtracji oraz wykorzystania tabel przestawnych. Zajęcia prowadził wykładowca Zakładu Kompetencji Logistycznych i Kierowniczych mjr SG dr inż. Andrzej Mazurek.

do góry