Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę

Przemysław Dziekan
23.07.2021

22 lipca 2021 r. Komendant Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie wz. ppłk SG Adam Gawrysiak pożegnał wieloletniego pracownika naszej Szkoły Pana Zbigniewa Kapuścińskiego, który z Ośrodkiem związany był od początku jego istnienia.

22 lipca 2021 r. Komendant Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie wz. ppłk SG Adam Gawrysiak pożegnał wieloletniego pracownika naszej Szkoły Pana Zbigniewa Kapuścińskiego, który z Ośrodkiem związany był od początku jego istnienia.

Pan Zbigniew Kapuściński przez cały okres zatrudnienia związany był z Wydziałem Techniki i Zaopatrzenia, niezmiennie pozostając sumiennym i zaangażowanym w wypełnianie obowiązków pracownikiem.  Za wzorową pracę na rzecz Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej został uhonorowany Srebrnym Medalem „Za zasługi dla Straży Granicznej”.

Wcześniej związany był z Bałtycką Brygadą Wojsk Ochrony Pogranicza, Bałtyckim Oddziałem Wojsk Ochrony Pogranicza i Bałtyckim Oddziałem Straży Granicznej. W momencie przejścia na emeryturę osiągnął ponad 44 lata stażu zawodowego, z czego ponad 38 lat zdobytego w formacjach granicznych. Podczas pożegnania Komendant podziękował odchodzącemu za wkład pracy wniesiony na rzecz naszego Ośrodka, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz przekazał życzenia zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

do góry