Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie Wyjątkowych efektów współpracy z Politechniką Koszalińską – ciąg dalszy - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Wyjątkowych efektów współpracy z Politechniką Koszalińską – ciąg dalszy

Mariusz Makara
25.09.2020

Na mocy porozumienia o współpracy, zawartego pomiędzy Politechniką Koszalińską a Centralnym Ośrodkiem Szkolenia Straży Granicznej, 24 września br. studenci pierwszego roku studiów magisterskich o profilu praktycznym Wydziału Architektury i Wzornictwa pod kierunkiem dr hab. Moniki Zawierowskiej – Łozińskiej, prof. PK, przekazali na rzecz naszego Ośrodka wyjątkowe projekty graficzne.

Źródło: Politechnika Koszalińska

Niezwykle pracowita, choć nieliczna grupa kreatywnych studentek, zmierzyła się z zadaniem zaprojektowania elementów wspomagających promocję i edukację działań prowadzonych przez COSSG. Efektem ciężkiej pracy jest nietuzinkowa baza pomysłów w postaci projektów graficznych gadżetów i materiałów promocyjnych, które będą stanowiły fantastyczne wspomożenie prowadzonej przez Ośrodek działalności profilaktyczno – edukacyjnej wśród dzieci i młodzieży na spotkaniach w przestrzeni otwartej. Przekazanie prac studentów i zakończenie praktyki odbyło się w obecności Prodziekan ds. studenckich dr Moniki Madej.

Źródło: Politechnika Koszalińska

Autorzy projektów:

  • Nikola Gaszyńska
  • Olga Muryn
  • Katarzyna kubicka
  • Adriana Treder

Prowadzący:

Dr hab. Monika Zawierowska-Łozińska prof. PK

do góry