Straż Graniczna Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie V edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowania Excela w logistyce” - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

V edycja kursu doskonalącego pt. „Zastosowania Excela w logistyce”

Ewelina Świtała
02.10.2017

W dniach 25 – 29 września 2017 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej przeprowadzono piątą w tym roku edycję kursu doskonalącego „Zastosowania Excela w logistyce”.

Kurs był adresowany do funkcjonariuszy i pracowników SG, realizujących zadania w pionie logistycznym Straży Granicznej, wymagające wsparcia przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych. W przedsięwzięciu wzięło udział 15 funkcjonariuszy i pracowników z Podlaskiego, Nadwiślańskiego i Nadbużańskiego Oddziału Straży oraz Komendy Głównej SG.

Podczas tygodniowego pobytu w COS SG w Koszalinie uczestnicy kursu doskonalili umiejętności związane z tworzeniem arkuszy kalkulacyjnych przeznaczonych do wykonywania prostych i zaawansowanych obliczeń z wykorzystaniem wbudowanych funkcji arkuszy, funkcji zagnieżdżonych oraz tworzeniem zaawansowanych formuł obliczeniowych. W czasie szkolenia realizowano również zadania z zakresu analizy danych: sortowania, filtracji oraz wykorzystania tabel przestawnych. Zajęcia prowadził wykładowca Zakładu Kompetencji Logistycznych i Kierowniczych mjr SG dr inż. Andrzej Mazurek.

do góry